Pradžia Karšta Mamoms irgi reikia meilės: kaip seksualinis gyvenimas gali padaryti jus geresne mama

Mamoms irgi reikia meilės: kaip seksualinis gyvenimas gali padaryti jus geresne mama

200
0
DALINTIS

Kai esi mama, nuolatos ieškai pertraukėlių ir poilsio. Darbas keičia darbą, nespėjus sutvarkyti vieną kampą, jau reikia tvarkyti kitą. Tik užmigdei vaiką, galvoji pailsėsi minutę, bet ne – reikia džiauti skalbinius, ruošti maistą, pašerti šunį, o ir vaikas jau prabudo. Amžinas ir nesibaigiantis ciklas.

Tai daro motinystę labiau varginančia nei daug kas įsivaizduoja. O ką jau kalbėti apie asmeninį gyvenimą ar juolabiau seksą. Juk dažna motina mano, kad seksui nelabai jau yra laiko, tačiau jis būtinas. Seksualinis gyvenimas ne tik verčia jaustis maloniai, tačiau jis būtinas.

Taigi, jei nori būti produktyvesnė mama, skaityk toliau ir mes papasakosime kaip seksualinis gyvenimas padarys tave geresne mama.

Išsimiegosite geriau. Pirmoji nauda yra užsiimant seksu akivaizdi. Mamoms dažnai trūksta miego. Kaip žinia seksualinis gyvenimas padeda miego kokybei. Taigi mamos kurioms trūksta poilsio – mylėkitės daugiau.

Uždirbsite daugiau pinigų. Mes žinome, kad stebitės: kaip seksualinis gyvenimas gali padėti uždirbti daugiau pinigų? Tai gali skambėti keistai, tačiau buvo atlyktas tyrimas, kurio metu nustatyta, kad turintys pastovų seksualinį gyvenimą ir besimylintys bent 4 kartus į savaitę uždirbą iki 10 procentų daugiau.

Žinoma iki 10% skamba labai abstrakčiai ir ne tokia jau didelė suma, tačiau tai vis į kišenę. Pabandykite paskaičiuoti kiek tai gautųsi per metus. Taip pat galima šią sumą taupyti vaikų studijoms (per tiek metų tikrai apvali suma gautųsi) ar išleisti juos kasdieniškiems dalykams kaip batai. Mamai taip pat reikia meilės 😉

Būsite daug laimingesnė. Turime omenyje DAUG laimingesnė. Stebėtina, tačiau tos poros, kurios palaiko intymius santykius (ne seksą, o glamonės, bučiniai) taip pat yra kur kas tvaresnės. Mokslininkai yra nustatę, kad palaikyti seksualinį gyvenimą yra sudėtinė laimės dalis.

Kitais žodžiais sakant – bučiuotis, glamonėtis, kutentis, liesti vienam kitą nebūtinai reiškia tiesų kelią į lovą. Tačiau jei ir veda į lovą, tai kas gi gali būti blogai dėl to? Win-win situacija abiems.

Taigi kaip tai atsiliepia jūsų vaikams? Jei mama yra laiminga, reiškia ir vaikai laimingi. Taigi jei visi laimingi, įskaitant ir tėvą, tai laimingi namai. Leiskit prisiminti patarlę: laimingi namai yra kupini meilės ir juoko. Taip, žinoma 😉

Produktyvumas pagerėja. Kai turi sveiką seksualinį gyvenimą tavo kūnas yra pasiruošęs iššūkiams (ne, ne tai ką jūs galvojate). Kūnas prisotintas deguonies tarsi po treniruotės, protas perkrautas, o taip pat atsiranda ir laimės hormonai, kurie tikrai prideda naudos jūsų darbo etikai. Esate pasiruošusi padaryti daug darbų vienu metu ir nusiteikusi atlikti jas visas.

Pagerėja atmintis. Pastovus seksualinis gyvenimas gerina jūsų atmintį, padeda jums atsiminti dalykus ir likti žvaliems labiau nei tiems, kurie gyvena celibate.

Couple having sex

Atsipalaidavimas po sekso. Kai myliesi, esi labiau atsipalaidavusi. Tai vyksta savaime. Ir jei pagauni save bandant rasti pasiteisinimų, kodėl neturi laiko seksui šią savaitę prisimink, kad gal būt tau ne pro šalį atsipalaiduoti. Tavo psichinei sveikatai taip pat reikia poilsio, taigi nusiimk tuos drabužius ir daugiau jokių ne! Tavo atsipalaidavęs kūnas vėliau tau padėkos.

Kai esi mama, turi mažai laiko sau. Kas yra lyg ir pateisinama, tačiau ne priežastis po truputį tapti robotu. Štai čia seksas gali labai padėti išvalyti protą, o į motinystę grįžti mažiau stresuojant.

Seksas ir motinystė. Taigi… žmonės ne dažnai asocijuoja seksualinį gyvenimą ir motinystę. Tačiau pirmiausia iš kur atsirado vaikai? Be sėkmingo ir malonaus darbo miegamajame nebūtų ir vaikų. Taigi, seksualinis gyvenimas gali pagelbėti dirbant patį sunkiausią darbą – būti mama.

TU. Kaip manai ar seksualinis gyvenimas gali pagelbėti namie? Kaip manai, kokias dar tavo gyvenimo sritis liečia tavo seksualinis gyvenimas? Kaip manai, turėtum to turėti daugiau ar mažiau? Pasakyk komentaruose savo nuomonę.

 

PALIKITE KOMENTARĄ

Prašome įvesti komentarą
Prašome įrašyti savo vardą